Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"50. léta 20. stol., obecný kov, pozlacené 20 mikronů, číselník kovový, ručičky zlacené, dýnko číslované z nerez oceli, stroj Glashütte - kalibr 60.1, průměr 3,4 cm, kožený tah, funkční."